Znajdź nas na Facebook - rozwiń/schowaj

DSW - miejsce dla Ciebie

Wydział Nauk Pedagogicznych

Wydział Nauk Pedagogicznych:

jest jednym z wiodących w kraju ośrodków kształcący pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, pracowników socjalnych, terapeutów, animatorów i menedżerów kultury oraz badaczy z zakresu nauk pedagogicznych. Jako samodzielna jednostka organizacyjna Dolnośląskiej Szkoły Wyższej powstał 1 października 2003 roku. Strukturę wydziału tworzą Instytut Pedagogiki i Pedagogiki Specjalnej, Międzynarodowy Instytut Studiów nad Kulturą i Edukacją, Instytut Psychologii. Zajęcia prowadzone są przez uznanych w kraju i zagranicą naukowców, praktyków oraz specjalistów. Wydział posiada uprawnienia do nadawania tytułu profesora i doktora honoris causa oraz stopnia doktora i doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie pedagogika. Bogata oferta edukacyjna, wielofunkcyjna przestrzeń, multimedialne pracownie i nowoczesne sale dydaktyczne, dogodna lokalizacja w centrum Wrocławia, dostępność dla osób z niepełnosprawnością, to tylko kilka z atutów Wydziału Nauk Pedagogicznych, który jednocześnie stał się miejscem organizacji międzynarodowych konferencji, seminariów oraz licznych wydarzeń o charakterze kulturalnym.

Aktualności i wydarzenia:

poprzednia wiadomość kolejna wiadomość

więcej alktualności

Dolnośląska Szkoła Wyższa - Miejsce dla Ciebie!

Dolnośląska Szkoła Wyższa od lat w rankingach Perspektyw uznawana jest za najlepszą niepubliczną uczelnię magisterską na Dolnym Śląsku i jeden z najważniejszych ośrodków akademickich w Polsce. Kształcimy zgodnie z międzynarodowymi standardami, w oparciu o autorskie i wielokrotnie nagradzane programy kształcenia. Nasi studenci korzystają z oferty zagranicznych studiów i praktyk w ramach programu ERASMUS+. Zatrudniamy ponad 200 osobową kadrę. Dyplom naszej Uczelni otrzymało już blisko 31 tys. absolwentów. Jako jedna z niewielu szkół niepaństwowych w Polsce, posiadamy pełne uprawnienia akademickie, dzięki czemu zapewniamy kształcenie od licencjatu do doktoratu.

Oferta dydaktyczna:

Biuro Obsługi Studenta i Słuchacza

Od 24 listopada 2017 r., w celu usprawnienia obsługi Studentów, Słuchaczy oraz Absolwentów DSW, zmieniona została struktura Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Dziekanaty, Dział Płatności oraz Dział Nauczania zostały połączone i utworzyły nową jednostkę DSW – Biuro Obsługi Studenta i Słuchacza.

Przejdź na stronę BOSiS

Koordynatorzy/ Dyrektorzy:

Koordynator Dyscypliny Naukowej Pedagogika
dr Sławomir Krzychała
sekretariat (pokój 510) napisz mail
tel. 71 356 15 41

***

Koordynator Dyscypliny Naukowej Psychologia
prof. DSW dr hab. Remigiusz Szczepanowski

***

Dyrektor Programowy Kierunku Pedagogika 

prof. DSW dr Magdalena

Czubak-Koch

***

Dyrektor Programowy Kierunku Pedagogika Specjalna   

prof. DSW dr Małgorzata Oleniacz

 

***

        Dyrektor Programowy Kierunku Psychologia
    mgr Wioletta Klimczak

 

***

Dyrektor Programowy Kierunku sztuki nowoczesne-Design Now!
    dr Anita Szprych

 

***

Dyrektor Programowy Kierunku Praca Socjalna
    mgr Sławomir Brdęk

 

***

Dyrektor Programowy Kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne
  dr Monika Kurzynoga

 

***

Dyrektor programów międzynarodowych (IISCE)
prof. DSW dr hab. Hana Cervinkova
(pokój 407) napisz mail
tel./fax: +48 71 356 15 72